Soutěž pro klubáky "www.racemania.cz"

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátoři: jirka404, TommyD

Odpovědět
calabajka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. srp 2014 23:32:08

Soutěž pro klubáky "www.racemania.cz"

Příspěvek od calabajka »

Ahoj klubáci,

chtěl bych vás oslovit jako automobilové nadšence s prosbou o pomoc při testování nového českého online manažera z prostředí automobilových závodů. Příprava hry je na internetu v konečné fázi a nyní potřebujeme podrobit webový portál zatěžkávací zkoušce s větším počtem reálných uživatelů, kteří v něm budou po dobu přibližně 1-2 měsíců hrát a hru tím testovat. Oslovuji tímto způsobem více automobilových fór a samozřejmě mám připravenu symbolickou odměnu 3000 Kč pro klub, který dosáhne nejlepších výsledků (tady bych poprosil jen o kontakt na správce fóra).

Po ukončení tohoto testovacího období přejdeme s portálem plynule do ostrého provozu a pro všechny členy klubů bude připravena soutěž o tablet a další drobné ceny, takže si všichni přijdou na své.

Pravidla soutěže by byly následující:

1. Od 18.8. je možné provést registraci do hry na stránkách http://www.racemania.cz . Start soutěže můžeme považovat čas 00:01 18.8., od tohoto času registrace si budu filtrovat všechny soutěžící). Ve hře bude k dispozici pro dotazy admin pod nickem "lukyn28", na něj může kdokoliv z hráčů psát dotazy.

2. Při registraci člen fóra uvede ve výběrovém seznamu, že se dozvěděl o hře na stránkách www.bmw-forum.cz . Do seznamu to doplním a budou tam i linky ostatních klubů a jejich stránek, každý si prostě vybere ten svůj a já vás potom podle toho budu identifikovat (když na vás budu posílat průběžně výsledky, tak si vždycky vyfiltruji klubáky podle jejich domovské stránky).

3. Pro každý klub bude důležité za dobu testování nasbírat co nejvíce tzv. rank bodů, které se získávají za výhry v závodech. Udělám takový jednoduchý seznam do excelu, kde vám pravidelně vyexportuju průběžný stav a porovnám jednotlivé kluby. Započítávat se budou do soutěže body všech lidí, co dosáhnout alespoň 5000 rank bodů...což je ve hře poměrně jednoduché. Všechny uživatele a rank body jdou vidět ve hře, takže nikdo nikoho neošulí. :-)

4. Za klub mohou hrát i jeho nečlenové, tzn. děti, manželky, prostě kdokoliv, kdo při registraci uvede, že hraje za klub www.bmw-forum.cz . Asi bude platit pravidlo, že čím více osob bude za klub hrát, tím větší bude šance porazit ostatní kluby. Ale duplicitní účty a vzájemné nahrávání bodů budeme hlídat. :-) Tzn. hlavně si nikdo nedělejte na sebe více účtu a neodjíždějte proti sobě vzájemně závody, systém to hlídá a bylo by škoda, kdyby účet zablokoval.

5. Na konci testování vyhlásím vítězný klub, velmi poděkuji a předám výhru zástupci klubu. I když klub nevyhraje, tak bude následovat soutěž pro jednotlivé členy, kterou můžu klidně opakovat pořád dokola, pokud o soutěž bude zájem (viz. další bod).

6. Po zmíněném testování, které bude končit odjetím posledního kola hlavního turnaje někdy v září (termín to generuje automaticky při spuštění turnaje, takže teď nedokáži říct přesný termín, ale všichni se ho dozví, jakmile bude turnaj spuštěn) vygeneruji bonusovou hru pro všechny hráče, která se bude hrát formou vyřazovacích kol a na jejímž konci odměním 8 nejlepších hráčů. První místo bude tablet a pak nějaké drobnější ceny. Tato bonusová hra bude spouštěna pravidelně i v ostrém provozu hry a ceny budou dodávány stále, takže nadšenci mohou pokračovat v hraní.

To je tak asi vše a pokusím se zodpovědět případné dotazy. Jinak si to můžete vyzkoušet už teď, registrace do hry jsou povoleny. Ale nevybírejte si při registraci, že jste se dozvěděli o hře na stránkách klubu, pak by nám to rozhodilo statistiky a nějak bych to musel smazat. Klidně si teď založte účet na vyzkoušení a v pondělí můžete provést registraci naostro.

Lukyn
www.racemania.cz
support@racemania.cz
skype: calabajka

calabajka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. srp 2014 23:32:08

Soutěž pro klubáky "www.racemania.cz"

Příspěvek od calabajka »


calabajka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. srp 2014 23:32:08

Soutěž pro klubáky "www.racemania.cz"

Příspěvek od calabajka »

Dneska byla provedena aktualizace tabulky soutěže. (Stále pod odkazem viz. výše)

calabajka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. srp 2014 23:32:08

Soutěž pro klubáky "www.racemania.cz"

Příspěvek od calabajka »

Provedena aktualizace tabulky soutěže klubů.Soutěž se pomalu blíží do závěrečné fáze.

oppoinlove
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03. lis 2015 13:10:05
Kontaktovat uživatele:

Soutěž pro klubáky "www.racemania.cz"

Příspěvek od oppoinlove »

I understand you to say that I have experienced.

Odpovědět