BMW Forum, club a diskuze CZ SK
./forum/?sid=78ac29ad066dbc257edafa8583ab90ff
Kapota
https://www.bmw-forum.cz/viewtopic.php?f=20&t=1607
Stránka
1
z
1
Kapota
Napsal:
stř 30. led 2013 21:34:48
od
Fantomas
Čau, moc by mě zajímalo jestli pasuje kapota z E46 do E36 compact. A jestli ne, tak je nějaká podobná E46 která by pasovala?
Děkuju