Vybírám alu kola pro BMW E46

Novinky, PR, BMW news..
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 95
Registrován: pát 05. lis 2010 16:20:39
Kontaktovat uživatele:

Vybírám alu kola pro BMW E46

Příspěvek od admin »

Švihák silnic se neobejde bez pořádných kol! Bez něj je jeho šarm sotva poloviční a zdá se jakoby se i brzdy štítily na disky pořádně přitlačit.

Mnoho modelů BMW jezdí na discích s roztečí 5x120 a tento model se k nim se vší hrdostí hlásí. Dostanete je ve velikostech na alu kola 16“ až 20“. Co se týče volby velikosti disku, je třeba najít vhodný kompromis mezi pohodlnější jízdou a většími, tedy i atraktivnějšími koly. Jedno totiž ukrajuje z druhého a jak sami víte, ani jeden extrém není ideální.

Eliminace extravagantních, nebo naopak fádních kousků jste naštěstí vyvarování. Každý, kdo vyráběl kola pro Váš vůz, dobře věděl, že BMW se ošidit nevyplácí. A tak jste postaveni spíše před volbu mezi jemnými nuancemi designů jednotlivých firem a jejich modelů.

S originálními koly od BMW chybu rozhodně neuděláte, vždyť tvůrci vozu své dílo znají a vědí, co mu dát do vínku. Chcete-li však vybočit z řady, je na čase vykročit do neznáma a vyzkoušet, jak bude Váš vůz vypadat třeba na kolech s barevnou linkou od Replicy, s disky vytříbeného designu od společnosti Milano nebo stříbrnými koly z dílen Japan racing.

Mohli bychom tu hodiny filosofovat a rozebírat vhodnost kombinace jednotlivých modelů kol s facelifty různých karosářských variant, ale stejně nejlepší bude odkázat Vás na služby alu konfigurátoru, kde si můžete na fotografii svůj vůz prohlédnout s mnoha variantami obutí a sami se tak rozhodnout, co bude pro Vašeho bavoráka nejlepší. Nevíte jaká kola vybrat? Zkuste konfigurátor alu kol.
Přílohy
E46.jpg
E46.jpg (54.54 KiB) Zobrazeno 4763 x

Odpovědět