Prodám bmw E36 318 IS na opravu nebo ND - Fouklé těsnění...

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!

Moderátor: jirka404

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.bmw-forum.cz' title='BMW, Forum, Club'>BMW Forum</a>
Odpovědět
Uživatelský avatar
TommyD
Moderátor
Příspěvky: 80
Registrován: ned 06. bře 2011 18:02:30

Prodám bmw E36 318 IS na opravu nebo ND - Fouklé těsnění...

Příspěvek od TommyD »

Zdar je mi líto ale prodávám Svoje ISo, byl jsem s ním maximálně spokojený sloužilo mi 3 roky bez závad, ale vinou špatné sponky na hadici od chladiče jsem si zapříčinil že mi vylítala voda a fouklo mi těsnění, i když jsem hned po vylítnutí vody na červenou auto odstavil, hadici vrátil a po vychladnutí motoru nalil novou kapalinu. Stejně došlo k tomu že se hlava zkroutila, nevím o kolik neměřili jsme to, nicméňe motor odepsaný není. normálně běžel, akorád se mi dostala do oleje voda čímž vznikla emulze takže je zadělaný motor, vačkové uložení je v pořádku, na kliku jsem se ale nedíval, plánovaný rozsah opravy je cca 3000 kč, je nutné nechat srovnat hlavu, vyměnit těsnění pod hlavou a na svody, a 2x vyměnit olej a vypláchnout motor. Pak by mělo být vše ok. Já už se do toho pouštět nechci protože jsem stejně plánoval přesednout na šestiválec. Kdo by měl zájem prodám celé auto na originálních elektronech akorád bez M - nárazníku ( dám nějaký origo poškozený na převoz ) dodám všechny díly. Komplet tak jak je se zaplacenou Ekodaní ( 5000 kč ) prodám za 9 000 kč

Doplňující info: ( co je na autě nové, nebo v dobrém stavu )
Auto má nové kotouče i desky ( zimmerman kotouče )
nedávno dělané přední čepy i silentbloky
Motor loni prošel GO ( rozvody, hlava GO komplet )
Nové zadní tlumiče ( je tam nějaký sporotvní podvozek německý výrobce ( na silnici se chová výborně )
Viskospojka pryč, elektrický ventilátor s termostatem,
Nová baterka se zárukou
Podložky 2x 1,5cm a 1x 0,5 cm
Jednotka má přeprogramovaný chip ( dle výrobce výkon na 155 ps krouťák 200 Nm )
Interiér nic extra plánoval jsem ho přešít zatím jsem to neřešil,
Odlehčená střecha, je pryč šíbr i s motorem a vším, pouze plech, díly k tomu mám ( celkově odlehčeno o cca 100 kg )
Lak na autě zachovalý, jen přední blatníky s kapotou chytají trošku jiný odstín pokud to dlouho neumejete, po naleštění se to schová, chtěli by přelakovat.
Original elektrony s rezervou jsou v dobrém stavu, jen jeden je myslím škráblý ais 1cm jinak jsou bez vady,
Sportovní volant klidně nechám

Pro zájemce o opravu auta, klidně navýším cenu o díly na opravu a prodám i s dílama jako je olej, filtry a těsnění cena by byla potom 12 000kč za komplet i se sadou na opravu, motor je ted ve fázi že je dole hlava, blok je nastrojený a sání taky jen se sundala hlava.

Pokud to do vánoc neprodám začnu rozprodávat na ND

Všechny informace k autu od koupi až po dnešek najdete na našem foru ( foto+ video + info) :
http://rumburaci.eu/forum/viewtopic.php?f=14&t=68 - najdete tam fotky, vše co jsem dělal, stav vozu prostě všechno:

Pro někoho kdo nemá peníze je to cca do 15 000 ještě vcelku hezký kousek na blbnutí nebo na závody, v topicu najdete i řadu videí jak se s autem krásně dalo blbnout, lítalo bokem i za sucha

Všechny dotazy v sz

Uživatelský avatar
TommyD
Moderátor
Příspěvky: 80
Registrován: ned 06. bře 2011 18:02:30

Prodám bmw E36 318 IS na opravu nebo ND - Fouklé těsnění...

Příspěvek od TommyD »

Doporučuji si prohlédnout celý můj topic na našem foru, najdete vše co o autě potřebujete vědět

Uživatelský avatar
Conscious
Moderátor
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. lis 2010 20:05:23

Prodám bmw E36 318 IS na opravu nebo ND - Fouklé těsnění...

Příspěvek od Conscious »

:shock: chjooooo... volný prachy fakt nemám ale tohle bych bral všema deseti. :roll: Mě jebne už. Kupte to někdo nebo budu hodně naštvanej. Nikdo z vás totiž neví jaký to je být BMW postiženej a jezdit v Golfu. :? :roll:
E21,jediná trojka s duší :)

Uživatelský avatar
TommyD
Moderátor
Příspěvky: 80
Registrován: ned 06. bře 2011 18:02:30

Prodám bmw E36 318 IS na opravu nebo ND - Fouklé těsnění...

Příspěvek od TommyD »

Prodáno na opravu komplet :) takže ho budete ještě potkávat :)

Odpovědět