elektrika

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Uživatelský avatar
MuRRaN
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30. led 2012 14:53:01

elektrika

Příspěvek od MuRRaN »

Zdravim.Mám velký problém a nevím si rady.Mám Bmw e36 325i M50.Od doby co se mi vybila baterie,z ničeho nic nejde nastartovat.Ani neškytne.čerpadlo je dobrý,startér točí,pojistky a relé je ok,svíčky jsou v poho,kabely do cívek taky ok,akorát u cívek si nejsem moc jistý,ale zase aby odešli všech 6 naráz zničeho nic,to se mi moc nezdá.Ted budu objednávat na zkoušku snímač otáček,jsem zvědav co se stane...Každopádně dám vědět jak to dopadlo.Za každou radu budu rád.Díky všem

Uživatelský avatar
jirka404
Moderátor
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 12. led 2012 21:01:59

elektrika

Příspěvek od jirka404 »

Tak to bude snimač otáček na vačce. Kdyby to bylo na klikovce šlo by to (i když s problémy) nastartovat.

fb_lukáš
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. črc 2021 12:41:17

Re: elektrika

Příspěvek od fb_lukáš »

Zdravím mám e36 318is coupe ročník 1993. Moj problém spočíva v tom že mi nehorázne rýchlo vybíja batériu. Prejavu sa to hlavne na prístrojovke keď štartujem má vysvietit v strede kontrolku oleja a batérie lenže vysvieti len olej a počas jazdy mi kontrolka batérie bliká. Vyskúšal som novú batériu, nový alternátor a stále to pokračuje a už som zúfalí čo s tým čo by toto mohlo spôsobovať mimo alternátoru a batérie prosím Vás?

Odpovědět