dotaz na e36compact 318ti

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Odpovědět
ducatista1098
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08. srp 2011 20:57:54

dotaz na e36compact 318ti

Příspěvek od ducatista1098 »

ahoj chlapi. Koupil jsem 318ti od vykuka z brna a kromě toho že auto po bližším prohledání bylo rozbité na sračky,tak mě začal zlobit motor,ktery jako by se při vyžších otáčkách přeplavoval.zkrátka kolem 4tisíc jako když zatáhneš ručku.váhu vzduchu jsem zkoušel ale ta je v poho.po mechanické stránce nic neklepe.jo a taky mi padá volnoběh,je toho zkrátka víc. pokud někdo víte tak prosím poraďte díky

Tomas
Příspěvky: 6
Registrován: pát 27. kvě 2011 6:29:55
Bydliště: Pacov

dotaz na e36compact 318ti

Příspěvek od Tomas »

Ja mam taky 318ti a pada mi volnobeh...
Jako ze tam mam 1000 ot/min a najednou se to dusi na cca 400 ot/min a po 10s se to zase zvedne...

Jedla
Příspěvky: 35
Registrován: pon 08. srp 2011 12:45:52

dotaz na e36compact 318ti

Příspěvek od Jedla »

Jestli to byla "skryta vada" a mas auto chvili, bez to vratit a kup si auto jinde. Pokud by se cukal, najdi si nejakeho pravnika, on to za tebe vyresi. Bude to neco stat, ale porad levnejsi, nez resit opravu, ktera se nemusi zastavit u X tisic.

Jinak umirani otacek je vetsinou malo paliva anebo nedostatek vzduchu. Ale potize od toho odvozene mohou byt mraky. Napr: vaha vzduchu (nova par tisic, z bazaru kolem levnejsi, ale bez zaruky), palivovy filtr (ucpany, na aukru jich par je, po bazarech se taky prodavaji), hrdlo skrtici klapky (poradna palka), spatne nasazeny vzduchovy filtrbox, stary vzduchovy filtr (ucpany a nepousti vzduch), povolene svicky, spatne svicky, spatny benzin (netankovat BMW s benzinem od Hypernovy apod, tento typ auta je hodne vybiravy co do kvality paliva).... toho je, ani nevim, kde zkoncit.

Odpovědět