ORIGINÁLNÍ AUTODÍLY NA BMW ZA SKVĚLÉ CENY!!!

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!

Moderátor: jirka404

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.bmw-forum.cz' title='BMW, Forum, Club'>BMW Forum</a>
Odpovědět
MroAuto
Příspěvky: 1
Registrován: pát 02. lis 2012 10:19:05

ORIGINÁLNÍ AUTODÍLY NA BMW ZA SKVĚLÉ CENY!!!

Příspěvek od MroAuto »

VLASTNÍŠ BMW????
Máme speciální nabídku právě pro tebe!!!!
Nabízíme originální náhradní díly za bezkonkurenční ceny od renomovaných výrobců- BREMBO,FAST ITALY,MASTER SPORT,TRW,GATES,CONTITECH,MAGNETI MARELLI aj.


Specializujeme se na díly motoru, chlazení, zavěšení, brzdových součástí, filtrů, elektroniky, řízení a mnoho dalšího.Zboží nakupujeme od přímích dodavatelů a proto vám můžeme nabídnout nejlevnější ceny na české trhu!

Máte jakýkoliv dotaz nebo se potřebujete na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat přes email mroauto@seznam.cz nebo na tel čísle 773568023,776401167.Sdělte motor , obsah , výkon ,a typ karoserie pro rychlejší vyhledání vašeho daného dílu nebo originální číslo z původního dílu.
Vyzkoušejte sami http://www.mroauto.cz/katalog/bmw/
VÁŠ TEAM MROAUTO.CZ

Uživatelský avatar
Conscious
Moderátor
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. lis 2010 20:05:23

ORIGINÁLNÍ AUTODÍLY NA BMW ZA SKVĚLÉ CENY!!!

Příspěvek od Conscious »

Já toho potřebuju... :lol: Ale nějak... jako nic jsem tam nenašel. Takže zatím jedině original bmw teile... Docela mě zaráží že u bmw se dá koupit úplně všechno na 30+ let starý pekáče a nikde jinde není šance. Jinak u E21 máte velmi ořezané i motorizace (pouze 315 s chybou v označení motoru) a celkově je katalog nepřehledný a zbytečně komplikovaný protože není hned vidět kolik položek se schovává pod kterým názvem skupiny dílů. No v tomto případě to není ani jedna. :twisted: Škoda. Ale třeba si tam někdo s novějším autem najde co hledá,pro mě zbytečnost.
E21,jediná trojka s duší :)

Odpovědět