BMW 524TD E34 Na díly

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!

Moderátor: jirka404

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.bmw-forum.cz' title='BMW, Forum, Club'>BMW Forum</a>
Odpovědět
Sondík
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03. lis 2012 19:11:00
Bydliště: Černý Potok

BMW 524TD E34 Na díly

Příspěvek od Sondík »

Rozdprodám Bmw E34 524TD na díly jsou tu kompletně rozebrané dvě auta, jedno kompletně druhé bez agregátů , piště co potřebujete. Dále samosvorný diferenciál , a doklady bez ekodaně.

MrCaesar
Příspěvky: 12
Registrován: ned 18. lis 2012 16:08:32

BMW 524TD E34 Na díly

Příspěvek od MrCaesar »

Ahoj, ptám se zde, stejně jako na spoustě jinejch míst - potřeboval bych pár dílů na E34 1988. Měl bys alespoň něco?

ramínka stěračů (prakticky v jakémkoli stavu, někdo mi je očesal, auto budu prodávat, řidičovo je atypické, sedí pouze origo, nové se mi nevyplatí)

hrušku řadicí páky je-li slušná, kompletní (se schématem řazení - případně mi stačí to schéma) a origo

na PP a PZ dveře spodní lištu

kryty předního a zadního vlečného oka a případně i vlečné oko

do PZ dveří plastový čudlík zamykání, magnet (montován do starších ročníků, novější měly motorek) centrálu a krytku šroubu loketní opěrky

olejové čerpadlo z motoru M20B25 (asi je stejné i v M20B20).

Uživatelský avatar
Conscious
Moderátor
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. lis 2010 20:05:23

BMW 524TD E34 Na díly

Příspěvek od Conscious »

Zadní nárazník na sedana bez výztuhy,ale jinak komplet... S lištama a s bočníma držákama, ideálně Diamantschwarz met.
Zadní vnější lampy obě nebo alespoň levou
Dále něco do interiéru,to bych upřesnil.
E21,jediná trojka s duší :)

Odpovědět