povinné ručení

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátoři: jirka404, TommyD

Odpovědět
adrian_77
Příspěvky: 4
Registrován: úte 14. kvě 2013 15:30:49

povinné ručení

Příspěvek od adrian_77 »

Zdravím, plánuji změnit pojišťovnu. Máte nějaké rady? Kde máte pojištěné vaše vozy a za jakých podmínek? Kolik platíte? Díky.

adrian_77
Příspěvky: 4
Registrován: úte 14. kvě 2013 15:30:49

povinné ručení

Příspěvek od adrian_77 »

Tak už jsem pojistku našel, i když mi tu nikdo neporadil, poradím já. Není dobré si brát zcela nejlacnejší pojistku, neboť nemusí mít dostatečné krytí nebo vysokou spoluúčast. já jsem našel ideální poměr cena/kvalita v Allianz. Určitě bych nešel do Triglavu a podobných. Našel jsem to i sjednal online přes srovnávač.

josefnovak83
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. srp 2013 23:14:25

povinné ručení

Příspěvek od josefnovak83 »

A kolik tě stojí a na jakém autě?
Nezapomeňte, že od roku 2015 se mění způsob přepisu auta viz. www.1prehled.cz/prepis-auta-na-noveho-majitele Při nákupu nového auta preferuji vozy od soukromníků http://www.1prehled.cz/auta-na-prodej-soukroma-inzerce/

honza pustik
Příspěvky: 4
Registrován: pon 18. lis 2013 16:17:47

povinné ručení

Příspěvek od honza pustik »

Triglav a podobné se vyplatí, pokud člověk nebourá... :-D

Dominik Houska
Příspěvky: 5
Registrován: úte 19. lis 2013 12:00:12

povinné ručení

Příspěvek od Dominik Houska »

Já mám pojištění od Kooperativy. Nevěřím těm ultra levným... Radši bych vždy sázel spíš na velkou společnost s dlouhou historií...

Jaromir Vrba
Příspěvky: 3
Registrován: úte 19. lis 2013 12:36:29

povinné ručení

Příspěvek od Jaromir Vrba »

Ahoj všem, já mám zmiňovaný Triglav :lol: . Shodou okolností jsem teď nahlašoval pojistnou událost - prasklina na čelním skle od odlítnutého kamínku. Zatím to vypadá dobře, včera jsem nahlašoval, zítra by měl dorazit jejich technik, aby si nafotil... Tak napíšu jak rychlí byli a jak jsem dopadl :P

Propaq.cz
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. srp 2012 19:27:54

povinné ručení

Příspěvek od Propaq.cz »

Jelikož největší web pro porovnání povinného ručení je ePojištění.cz, asi bych jinde dál nehledal.

Odpovědět