Lak a Oderky Škábance

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Odpovědět
tumikovci
Příspěvky: 6
Registrován: ned 25. bře 2012 20:50:27

Lak a Oderky Škábance

Příspěvek od tumikovci »

dobrý den zháním nějaký prostředek na odstranění škábancu a mírných oděrek z laku auta kupoval sem spoustu leštenek na odstranění od 100 do 350 kč a stojí .....!škrábance sice zmizí ale jak auto umyjete takse znovu oběví a sou stale pořát stejne hledam nekoho zkušeného kdo poradí jakou pastu si koupit na jemne škrábance a oděrky na modrou metalízu samozřejme ze to delam ručne..a nebo kdo mi muže poradit kde se leští lak v okolik Brna,Vyškova a nebo jihomoravsky kraj dekuji

admin
Administrátor
Příspěvky: 97
Registrován: pát 05. lis 2010 16:20:39
Kontaktovat uživatele:

Lak a Oderky Škábance

Příspěvek od admin »

Tempo pasta pomuze temer vzdy, pokud to je vic az na "plech" asi bych koupil opravnou tuzku nebo lak, maji ji u kazdeho autorizovaneho prodejce bmw.

Pripadne pokud to je velky skrabanec nechat laknou cely dil, u nas na ustecku se ceny pohybuji za 2000kc/dil, ale neni to ofiko bmw samozrejme 8-)

tumikovci
Příspěvky: 6
Registrován: ned 25. bře 2012 20:50:27

Lak a Oderky Škábance

Příspěvek od tumikovci »

jak bych to řek sou to škrábance od psa tak nejsou ani nijak hluboké ale je jich dost a bojím se te tempo pasty zda to neposkodí nejak lak či metalízu?nejaký zkušenosti?nechci nic agresivniho ze začátku ale asi to je jediný řešení

Uživatelský avatar
jirka404
Moderátor
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 12. led 2012 21:01:59

Lak a Oderky Škábance

Příspěvek od jirka404 »

Jde o to, jak jsou ty rýhy hluboké. Opravná tužka se většinou vymyje a rýhy jsou stejné. Já řeším hlubší rýhy v laku na metalíze (ne až do barvy) tak, že to lehce přestříknu lakem a okraje rozleštím. Pokud to je až do barvy, rýhu jemným štětečkem dobarvím, přebrousím a zase stříknu lakem a rozleštím. Někdo tvrdí, že to nejde :) , ale já to tak dělám zcela bez problémů. Jen to dá víc práce.

tumikovci
Příspěvky: 6
Registrován: ned 25. bře 2012 20:50:27

Lak a Oderky Škábance

Příspěvek od tumikovci »

no jak říkam moc hluboké nejsou tak me zajímá jestly se dá koupit nejaká neagresivní pasta nebo něco jako leštěnka

Uživatelský avatar
jirka404
Moderátor
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 12. led 2012 21:01:59

Lak a Oderky Škábance

Příspěvek od jirka404 »

Leštící pasty různých hrubostí na metalízy prodávají v každém obchodě s barvami, nebo autopotřebách. Já je kupuji v prodejně, kde barvy na auta míchají. Kup si hrubší na odstranění rých a jemnou na doleštění. Místo hrubé pasty se dá použít i brusný papír 2000 pod vodu.

Odpovědět