dotaz

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Odpovědět
Robo
Příspěvky: 2
Registrován: pát 17. čer 2011 14:56:40

dotaz

Příspěvek od Robo »

zdravim, chtel jsem se zeptat jestli nahodou nevite cim muze byt kdyz jedu a huci mi to jestli to nemuze byt treba lozisko nebo olej v diferaku dik za radu

serina
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19. čer 2011 4:12:36

dotaz

Příspěvek od serina »

Zdarvím, mám stejnou otázku jako tady kolega, taky mi to hučí když vyřadim tak to hučí trošku míň ale hučí tak dofám že mi někdo poradíte děkuju za jaké koliv info.

denny
Příspěvky: 10
Registrován: úte 14. čer 2011 21:31:22

dotaz

Příspěvek od denny »

Dost často hučí středové ložisko v uložení kardanu.
http://www.ase-dedic.com
Diagnostiku máme téměř na jakýkoli vůz.Tech 1,Tech 2,Supervag,BMW GT1,Bosch KTS,Sykes Pickavant,Hermann.

evil-666
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. črc 2011 22:44:12

dotaz

Příspěvek od evil-666 »

Videl bych to na loziska v naboji kola, staci zvednout a zkusit vuli kola...

choze1206
Příspěvky: 5
Registrován: pon 08. srp 2011 14:39:42
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

dotaz

Příspěvek od choze1206 »

hm,hm mě to taky začíná...hučet,dejte vědět co to bylo,ale u mě bych to tipnul na lož. v diferáku,protože ať zatočim na jakoukoliv stranu,intenzita se nemění.Kdyby bylo načatý v kole,tak by se to muselo měnit podle náklonu auta...Opravte mě jestli je to jinak...? 8-)

xaverius
Příspěvky: 6
Registrován: úte 16. srp 2011 12:39:44

dotaz

Příspěvek od xaverius »

Též mám tento problém,nicméně pojedu tento týden na kontrolu,kde se dozvim spousty věcí.Auto sem teď,respektive včera,koupil.Každopádně bych dal ruku do ohně,že jsou to ložiska kol :)

Jedla
Příspěvky: 35
Registrován: pon 08. srp 2011 12:45:52

dotaz

Příspěvek od Jedla »

Muze byt i ulozeni kardanu, resp. ulozeni loziska spojovacky uprostred kardanu. Kdyz polevi guma, vsechno kapku klesne a to zaroven zpusobuje i vibrace. Loziska taky zpusobuji vibrace, nicmene lze aspon castecne podle citu identifikovat na jake strane auta to asi cca vibruje nejvic. Pokud ale vsude stejne, podival bych se na muj prvni tip.

rady
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 01. pro 2011 16:01:56

Zdravím dotaz prásklé čelní sklo

Příspěvek od rady »

Mám BMW e36 COMPACT a mám praskl čelní sklo a dotaz mám ten že jestli je každé přední okno stejné ať už je to sedan nebo tak...? :)

choze1206
Příspěvky: 5
Registrován: pon 08. srp 2011 14:39:42
Bydliště: Jirkov
Kontaktovat uživatele:

dotaz

Příspěvek od choze1206 »

hola hej,bylo to ložisko zadního kola,zvedli jsme to na zvedáku bez kol,nastartovali a vytočili motor do max a chcípli...Evidentně ložisko,nepřeju nikomu ten zvuk slyšet.. :D

Odpovědět