ovládání na centrál - E36 316i

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Odpovědět
klykos
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. dub 2011 20:43:52

ovládání na centrál - E36 316i

Příspěvek od klykos »

Mám problém. Po menší opravě na autě (E36 316i r.v.93) mě přestal chodit centrál a nakonec se zjistilo, že ovládání centrálu atd. (umístěné pod ovládací jednotkou ABS pod kastlíkem u spolujezdce) zablokovalo počítač a ten se choval, jako kdyby byl v autě imobilizér. Po vyjmutí této krabička motor funguje. Objednal jsem jinou, z jiného auta. Po zapojení motor funguje ale zase nefunguje centrál, vnitřní osvětlení s tím spojené.
Pomůže mě někdo poradit jak tento problém odstranit? Předem moc děkuji za odpovědi.

Uživatelský avatar
TommyD
Moderátor
Příspěvky: 80
Registrován: ned 06. bře 2011 18:02:30

ovládání na centrál - E36 316i

Příspěvek od TommyD »

A objednal jsi přímo ze stejného modelu, já třeba u 318IS to mám dělané už trošku jinak, ty obvody jsou tam pak jinak zapojené, hlavně se to liší u sedanu a coupe, stačí abys měl třeba coupe a měl to tam z 5ti dvéřka a bude ti to dělat blbosti, jakmile budeš mít jinej zdrojovej kod jednotka to nepobere a bude ti dělat kraviny jako třeba ten centrál a světla, chtělo by to zjistit přímo typ a sehnat si někde třeba na vrakáči podle seriového čísla

klykos
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. dub 2011 20:43:52

ovládání na centrál - E36 316i

Příspěvek od klykos »

Tohle bylo taky z vrakáče a bylo to ze stejnýho typu a dokonce stejný rok. Nejde ani vnitřní osvětlení a prej se to musí nejak nakódovat nebo co. Elektronika je potvora!!!!

Odpovědět