P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!

Moderátor: jirka404

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.bmw-forum.cz' title='BMW, Forum, Club'>BMW Forum</a>
Uživatelský avatar
Conscious
Moderátor
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. lis 2010 20:05:23

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od Conscious »

OK,doufám že i s kódem... :lol:
E21,jediná trojka s duší :)

sharewood
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. říj 2012 9:20:54

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od sharewood »

Mám zájem a vezmu to v pořadí odspodu od Bussines smerem nahoru jak jsou naskládány na obr.Ceny a kam poslat peníze prosím na cqp@seznam.cz nebo 601 226 987. Jak to vypadá s kody u jednotlivých radii???

Uživatelský avatar
jirka404
Moderátor
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 12. led 2012 21:01:59

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od jirka404 »

Jak se dostanu domů pošlu ti mail.

MrCaesar
Příspěvky: 12
Registrován: ned 18. lis 2012 16:08:32

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od MrCaesar »

Ahoj, potřeboval bych pár dílů na E34 1988. Měl bys alespoň něco? Za jaký ceny ? Díky za odpověď.

ramínka stěračů (prakticky v jakémkoli stavu, někdo mi je očesal, auto budu prodávat, řidičovo je atypické, sedí pouze origo, nové se mi nevyplatí)

hrušku řadicí páky je-li slušná, kompletní (se schématem řazení - případně mi stačí to schéma) a origo

na PP a PZ dveře spodní lištu

kryty předního a zadního vlečného oka a případně i vlečné oko

do PZ dveří plastový čudlík zamykání, magnet (montován do starších ročníků, novější měly motorek) centrálu a krytku šroubu loketní opěrky

olejové čerpadlo z motoru M20B25 (asi je stejné i v M20B20).

thomas
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23. pro 2012 10:52:56

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od thomas »

Conscious: ahoj, co všechno máš na E21? nejvíce bych potřeboval pěkný nárazníky, byli-li by? ;)

Uživatelský avatar
Conscious
Moderátor
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. lis 2010 20:05:23

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od Conscious »

MrCaesar: Ahoj, takže:

ramínek stěračů tu mám přehršle,cca od každého 10ks
hrušku nemám
pravý dveře tu mám oboje komplet i s lištama,ale stav těch lišt si netroufám odhadovat, odcházejí jako první (mrknu se)
kryty ok... no na autě mám zadní, nárazník je na tom kaput takže pokud seženu jinej tak bych zadní kryt postrádat mohl,jinak nemám
plastový čudlík zamykání atd. nevím přesně co myslíš ale mám pocit že ty dveře co mám mají v sobě už motorky (mrknu se)
loketku nemám
olejový čerpadlo bych měl mít, mám tu celej motor M20B25 na rozborku,jen má rozmlácenou hlavu a první válec+píst

thomas: Zdravím, nárazníky na E21 tu mám, asi 3x zadní a 2x přední komplet a pak jednotlivý části na předek. Zadní nejsou rezaté apod., ale snesly by lak nebo chrom,je to už prostě zašlý. Přední jeden mám úplně novej,ten neprodám... :D a pak starší i s pěkným chromem ale má takové ty jako lavorky nahoře, zkrátka jako když ho ohneš po dýlce. není to nic hroznýho ale vyrovnání by to sneslo. Co na ně ale nemám je ta guma (předek) a na zadních zase je poškozená.

Koupím nebo vyměním za jiné díly zadní nárazník na E34 saloon včetně levý boční lišty a střední lišty. Bez výstuhy. Dále obě koncová světla, akutně levé vnější, prostě viz foto.
Přílohy
20121219_105051.jpg
20121219_105051.jpg (201.02 KiB) Zobrazeno 7065 x
E21,jediná trojka s duší :)

thomas
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23. pro 2012 10:52:56

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od thomas »

máš nějaký fotky? kdyžtak pošli. nebo kontakt na sebe? třeba email? Odkud jsi? Co by jsi chtěl za nárazníky? Popř. bych se mrknul na další věci co by jsi měl.. ;)

XVTom@seznam.cz

Uživatelský avatar
Conscious
Moderátor
Příspěvky: 71
Registrován: pát 12. lis 2010 20:05:23

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od Conscious »

mám toho plnou půdu, kůlnu a trochu po dvou garážích :mrgreen: nafotím to. musím stejně ještě převážet věci. z jedný garáže sem. Mám tam jen e21 a co vim tak dveře,kapoty,nápravy apod. 8-) To je tak když koupíš auto a začneš syslit všechno. Pak nevíš co s tím a to co potřebuješ stejně nemáš. :lol: jako já s tím nárazníkem na e34. :mrgreen:
E21,jediná trojka s duší :)

thomas
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23. pro 2012 10:52:56

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od thomas »

jo to znám, právěže taky syslím hlavně abych měl všechno až to budu dávat do kupy. ;) :lol: Hlavně co vím že nemám pořádný jsou nárazníky, takže musím buď sehnat pořádný, nebo sehnat někde chrom na to nechat udělat, ale to nevím kde....

Tak jo, tak mi to potom pošli na maila asi a nějak se domluvíme. Odkud že jsi?

dimon
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. led 2013 13:20:15

P: Díly E21 a E34 (skoro vše)

Příspěvek od dimon »

Pružiny jsou pořád k mání na E34? Pasují na E21? Od pohledu Ano. Pokud ano tak je beru ihned. Odkud jsi?

Odpovědět