nováček si chce koupit BMW 3 do 100000kč z DE..pls poraďte!

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Odpovědět
SquixxCZ
Příspěvky: 1
Registrován: sob 21. dub 2012 13:31:35

nováček si chce koupit BMW 3 do 100000kč z DE..pls poraďte!

Příspěvek od SquixxCZ »

Ahojda bavoráci, rád bych se přidal do rodiny BMW a chci si koupit nějaké slušné BMW 3 kolem roku 1999 - 2001 do 100 000kč, tuším e46 že to je. Díval jsem se spíš na mobile.de, kde je mnohem slušnější výběr než u nás a autům víc věřím a 100% jsou v lepším stavu. Něco jsem si tam našel, ale vůbec netuším, který motor je dobrý a co má kdo za mouchy..vybíral jsem z 1,6 - 1,8 - 2.0d.

Kdybyste mi mohli nějak ve zkratce napsat, který je z těchto motorů nejlepší co se týče spolehlivosti, byl bych moc rád a dost by mi to pomohlo..dále bych se chtěl zeptat, jak dlouho vydrží a co snese automatická převodovka ( plno aut má nalítáno kolem 180tis a nechci po koupi hned dělat repas )..i obecně, co se týče starání o tyhle modely, mochy auta a tak..

Doteď jsem měl Bravu 1.8 a 2x Lagunu 2.2dCi, takže mám zkušenosti s obojím a je mi celkem jedno, zda to bude diesel nebo benzín.

Jinak požadavky na auto jsou: klima, xenony ( né nutně ), střešní okno, vyhřívaní, okna v el, prostě čím víc, tím líp.
Na mobile.de jsem si našel tak 25 kandidátů, převážne 1,6 a 1,8 motory v benzínu. Mají řetězy nebo to má jen diesel?

german
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 24. kvě 2012 12:39:56

nováček si chce koupit BMW 3 do 100000kč z DE..pls poraďte!

Příspěvek od german »

http://www.sportovnivozy.cz/28850-bmw-3 ... 5xi-melnik za 100 000kc je tvoje má klimu šíbr xenony výhřev sedaček a prakticky nezničitelnej šestivcálec je o něj perfektně starano čtyřkolka funguje bezchybně před tejdnem novej olej filtr KaN v airboxu přední zadní desky přední jsou textar ceramik prostě jen sednout a jezdit bez investic

Odpovědět