E36 Compact nestartuje

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fantomas
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30. dub 2012 15:13:54

E36 Compact nestartuje

Příspěvek od Fantomas »

Ahoj, mám problém se startováním :? :cry: .
Po otočení klíčkem do polohy start motor ani neškytne. Myslel jsem, že je to baterkou protože přes startovací kabely jsem auto nastartoval. Baterku jsem dobyl, ale problém stále trvá. Když jsem se snažil motor nastartovat po druhý přes kabely, tak už startovat taky nešlo. Jenom mi tak nějak divně cvakalo od někud od pojistek. Povedlo se mi ho roztlačit a nastartovalo, ale na druhý roztlačení se mi to už taky nepovedlo.
Kde bych měl hledat závadu?

Díky

PS: nemůže to být třeba tím, že na palubce mi zbejvala už jen poslední kostička do prohlídky? Jak bych to případně mohl restartovat?

Uživatelský avatar
jirka404
Moderátor
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 12. led 2012 21:01:59

E36 Compact nestartuje

Příspěvek od jirka404 »

Možná, že jsi startováním a poté nabíjením spálil relátko (to je to cvakání u pojistek). Těžko takto radit - chce to jít od baterky přes pojistky a relátka ke startéru.

Fx323i
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. zář 2012 8:52:50

E36 Compact nestartuje

Příspěvek od Fx323i »

Fantomas: Odkud jsi? Jaký je rok výroby toho auta? (Pokud už to není vyřešené)

Uživatelský avatar
Fantomas
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30. dub 2012 15:13:54

E36 Compact nestartuje

Příspěvek od Fantomas »

Fx323i píše:Fantomas: Odkud jsi? Jaký je rok výroby toho auta? (Pokud už to není vyřešené)
Závada je odstraněna. Přece jen to bylo baterkou. Ponaučení do budoucna: Ani nová baterka z obchodu neznamená funkční baterka. :-)

liborBMW E36
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. úno 2015 13:38:30

E36 Compact nestartuje

Příspěvek od liborBMW E36 »

Dobrý den, nechci zakládat nové téma, ale mám takový problém se startováním při otočení klíčku do 3 .polohy auto vůbec nestartuje ,začne lítat ručička palivoměru a občas se pustí stěrače .Stalo se náhle po opuštění vozu na cca . 2 hodiny, poté už nic nefungovalo.( Podotýkám startér je nový a baterka také.)Prosím o radu :shock: . Děkuji za odpovědi

Jinak je to vůz s motorem m43B16 1.6 benzín 75 kw, compact

Odpovědět