BMW 316i - ztrácí se voda - prosím poraďte..

1975 - ....

Moderátor: jirka404

Odpovědět
ji3ik
Příspěvky: 2
Registrován: pát 25. lis 2011 19:39:05

BMW 316i - ztrácí se voda - prosím poraďte..

Příspěvek od ji3ik »

Zdravim.., potřeboval bych nutně poradit. Mám BMW e36 r.v. 1994 a ztrácí se mi voda z chladiče. Když ji doleju a odvzdušním, tak začne cákat výfukem ven. Nechal jsem si zarovnat blok motoru i hlavu, dal nové těsnění, ale pořád to dělá. Teď jsem dával tlakovat hlavu a je prej dobrá, nikde prasklá neni. Blok by měl být taky v pořádku, kdyby šla do válce voda, tak by to mělo být na něm vidět. Ale já mám ventily a válce všechny stejně očouzený. Nikde ani známka, že by šla do válce voda. Vůbec si s tím už nevím rady. :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
netkili
Příspěvky: 15
Registrován: sob 05. bře 2011 9:00:30

BMW 316i - ztrácí se voda - prosím poraďte..

Příspěvek od netkili »

myslím že z výfuku se ti odpařuje voda a pak když nato šlapneš tak to cáká.Myslím že ti voda někde prolíná a tím se ti strácí.No je to, zkontrolovat všechny spoje i u výměníku tepla. mám ten stejný problém a zatím jen dolévám.Musím to taky všechno zkontrolovat.

Uživatelský avatar
jirka404
Moderátor
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 12. led 2012 21:01:59

BMW 316i - ztrácí se voda - prosím poraďte..

Příspěvek od jirka404 »

Chtělo by to víc informací - voda jde z výfuku když je motor teplý/studený? ... jak rychle ubývá? .... jak tlakovali hlavu ? .... co olej?.... loužičky pod motorem?.... jaké jsi dal těsnění (celá sada, nebo jen hlavní)?.... atd.
Když jde voda do válce, tak to nejlépe a nejsnadněji poznáš na svíčce.

Odpovědět